Nazwa pracodawcy:
Odlewnia Zawiercie S.A.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251840pra

Miejsce pracy:
Polska, Zawiercie
województwo: śląskie

Specjalista ds. księgowości

Opis stanowiska
Opis stanowiska pracy:

  • Weryfikowanie, księgowanie, uzgadnianie, procesowanie, a także rozliczanie dokumentów w systemach księgowych

  • Systematyczne kontrolowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych pracowników,

  • Wspieranie klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego w sytuacjach takich jak: zapytanie o płatność, dokumentacja

  • Weryfikacja, księgowanie i płatność

  • Przygotowanie i archiwizacją dokumentów

  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu zasad księgowości ( Ustawa o rachunkowości) , podstaw CIT oraz VAT

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel

  • Zdolności analityczne

  • Zdolność do efektywnego, merytorycznego prowadzenia powierzonych prac

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne zarobki z możliwością wpływania na swoje wynagrodzenie.

  • Fundusz socjalny / dofinansowanie organizacji świąt, wypoczynku dzieci, wczasy pod gruszą itp.

  • Dobre warunki ubezpieczenia.

  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem na rynku.

  • Profesjonalne narzędzia pracy.