Nazwa pracodawcy:
e&a Sp.z.o.o

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251441pra

Miejsce pracy:
Holandia, Heerlen
województwo: zagranica

Pracownik magazynu

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Venlo, Heijen, Oostrum, Waalwijk

16,3 €/h brutto z dodatkiem urlopowym i rezerwami na poczet dni urlopu

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • pakowanie i rozpakowywanie paczek na paletach, rozładunek kontenerów

  • sortowanie

  • kontrola jakości

  • zbieranie zamówień

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na wózku EPT

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa : 16,30 € brutto/h

  • dodatki zmianowe:- od pon do pt:- od 19:00 do 00:00 35%, od 00:00 do 06:00 45%, od 06:00 do 07:00 35%, sobota 50%, niedziela 100%

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsc

  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek