Nazwa pracodawcy:
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252392pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Konsultant Medyczny w sklepie medycznym (Fizjoterapeuta, Technik farmacji, Technik ortopeda)

Opis stanowiska

  • Podróże służbowe polegające na świadczeniu pracy w różnych lokalizacjach w Polsce w formie zastępstwa za innych pracowników, szczególnie w okresie urlopowym.

  • Obsługa Pacjentów w sklepie medycznym – rozpoznawanie ich potrzeb oraz wsparcie w wyborze najlepszych produktów, jak również na realizacja wniosków na zaopatrzenie w wyroby medyczne.

  • Dbanie o aspekt wizualny sklepu zgodnie ze standardami firmy, koordynacja przepływu dokumentów sprzedażowych i refundacyjnych oraz telefoniczny kontakt z Pacjentem.

  • Współpraca z dostawcami, inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z Pacjentami.

Wymagania

  • Fizjoterapeuta, technik farmacji, farmaceuta, technik ortopeda z aktywnym PWZ - warunek konieczny.

  • Gotowość do podróży służbowych i świadczenia pracy w różnych lokalizacjach w Polsce.

  • Wysoki poziom empatii i zorientowanie na potrzeby Klienta/Pacjenta.

  • Praktyczna znajomość zagadnień refundacyjnych.

  • Doświadczenie w pracy przy realizacji wniosków na zaopatrzenie w wyroby medyczne eZWM.

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office.

  • Samodzielne planowanie oraz organizacja pracy w celu zapewnienia płynności funkcjonowania sklepu.

  • Umiejętność klarownego i jasnego przekazywania Klientom informacji o ofercie produktowej oraz budowania atmosfery pracy opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w każdej z lokalizacji

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Brak dress code'u