Nazwa pracodawcy:
WORKPOL Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-25

Nr referencyjny:
9218914pra

Miejsce pracy:
Polska, Dąbrowa Górnicza
województwo: śląskie

Pracownik produkcji

Opis stanowiska

  • Kontrola odlewów tarcz i hamulców

  • Przygotowanie materiałów do produkcji

  • Ustawianie maszyn produkcyjnych

  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • Gotowość do odbycia płatnego szkolenia - pierwsze 2 tyg

  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie atutem

  • Gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym

  • Gotowość do pracy od zaraz

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Podstawa plus premie 4-brygadowa frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa = 6000 brutto

  • Konkursy motywacyjne, paczki świąteczne

  • Bony żywieniowe 630 zł

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Jaworzno, Lelków, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bytom, Siemianowice, Sławniów, Wojkowice, Katowice, Tychy, Poręba, Zawiercie