Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251471pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Kontakt:

Praca.pl

Doradca Klienta Biznesowego ds. Telekomunikacji

Opis stanowiska
Zadania:

  • Współpraca z przedsiębiorstwami w segmencie MSS, odpowiadając na ich potrzeby i oczekiwania.

  • Ocena potrzeb klientów i przygotowanie skutecznych, dopasowanych ofert.

  • Aktywna sprzedaż rozwiązań w zakresie telefonii komórkowej, światłowodów oraz ICT.

  • Kompleksowa obsługa klienta po finalizacji transakcji.

Wymagania
Od Kandydatów oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu trwałych relacji.

  • Zdeterminowania w dążeniu do osiągnięcia zarówno indywidualnych jak i zespołowych wyników.

  • Umiejętności negocjowania warunków współpracy w celu osiągnięcia korzyści dla obu stron.

  • Podstawowej wiedzy o branży telekomunikacyjnej.

  • Znajomości Pakietu MS Office.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Premie i możliwość awansu.

  • Pracę hybrydową i elastyczny grafik.

  • Pakiet Benefitów - kursy, opiekę zdrowotną, dofinansowanie do zajęć sportowych.