Nazwa pracodawcy:
Fortemix s.r.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252311pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: pomorskie

Key Account Manager

Opis stanowiska

  • Zarządzanie współpracą z dystrybutorami, firmami wdrożeniowymi i większymi klientami w ramach powierzonego portfela klientów w celu pogłębienia dalszej współpracy

  • Aktywne poszukiwanie innych potencjalnych partnerów

  • Budowanie portfela kluczowych klientów w segmencie MSP

  • Koordynacja działań z szefem marketingu, dyrektorem sprzedaży i doradcą centrum obsługi klienta

  • Komunikacja z wewnętrznymi działami firmy

  • Regularne raportowanie

  • Koordynacja wsparcia marketingowego partnerów

  • Analiza rynku z punktu widzenia klientów i konkurencji we współpracy z szefem marketingu

  • Poszukiwanie możliwości prezentacji, poszerzanie świadomości marki

Wymagania

  • Preferowana lokalizacja północna Polska, wschodnia Polska

  • Znajomość języka czeskiego lub angielskiego

  • Doświadczenia poparte sukcesami w sprzedaży materiałów budowlanych (preferowane, posadzki przemysłowe)

  • Znajomość rynku sprzedaży materiałów budowlanych w tym sprzedaży inwestycyjnej

  • Osoba zorientowana na wyniki z determinacją do odniesienia sukcesu

  • Pewna siebie, niezależna osoba z umiejętnością motywowania się do tworzenia nowych możliwości biznesowych

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

  • Intuicja biznesowa wspomagająca zrozumieć i przedstawić rozwiązania dla klientów

  • Skuteczne radzenie sobie w trudnych sytuacjach

  • Chęć rozwoju i uczenia się nowych rzeczy

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Gracz zespołowy dzielący wspólne wartości z innymi

  • Otwartość na wkład w budowanie grupy zgodnie z wartościami, strategią i polityką firmy

  • Znajomość komputera - poziom średni i wyższy - w programach Outlook, Word, Excel i PowerPoint

  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na podległym terenie

  • Umowa na podstawie kontraktu B2B

Oferujemy

  • Interesujące wynagrodzenie finansowe

  • Kierownictwo, które nasłuchuje i szuka wspólnych rozwiązań

  • Wsparcie podczas konsultacji w razie potrzeby

  • Wspieranie rozwoju osobowego nie tylko poprzez szkolenia wg własnego wyboru.

  • Imprezy firmowe (wydarzenia kulturalne, dzień otwartych drzwi, wieczorek wigilijny itp.)

  • Inne benefity za obopólną zgodą

  • Inne świadczenia zgodnie z porozumieniem