Nazwa pracodawcy:
Faurecia Gorzów S.A.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9252200pra

Miejsce pracy:
Polska, Gorzów Wielkopolski
województwo: lubuskie

Operator wymiany narzędzi

Opis stanowiska
OD PODSTAW WDRAŻAMY W ZADANIA:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych  (np. Engel, Krauss Maffei, Haitian, Moretto), odczytywanie i zapisywanie parametrów;

  • Sprawna wymiana i podłączanie oprzyrządowania maszyn; wykonywanie podstawowej konserwacji narzędzi;

  • Utrzymywanie standardów w bezpośrednim otoczeniu maszyn wtryskowych;

  • Uczestnictwo w akcjach usprawniających, np. warsztatach w celu redukcji czasów przezbrojeń maszyn.

Wymagania
NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy technicznej lub wykształcenie techniczne (np. mechanik, automatyk);

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;

  • Zdolności fizyczne i gotowość do pracy w ruchu;

  • Sumienność, dokładność;

  • Podstawowe umiejętności obsługi komputera, tabletu;

  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz, na umowę o pracę, bezpośrednio z Forvia;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, dodatkowe świadczenia świąteczne;

  • Dofinansowany transport pracowniczy: Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Barlinek;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Finansowanie szkoleń i uprawnień UDT (suwnice, wózki);

  • Bardzo dobrze płatny program poleceń pracowniczych;

  • Program nagradzania najlepszych wniosków pracowniczych;

  • Korzystne warunki Multisport;

  • Dofinansowane posiłki na stołówce zakładowej;

  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe;

  • Prywatny Pracowniczy Program Emerytalny (składka w 100% finansowana przez Forvia);

  • Własną platformę szkoleniową; kursy językowe w ramach rozwoju w strukturach firmy;

  • Możliwości angażowania się lub prowadzenia licznych inicjatyw dla pracowników i lokalnej społeczności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.