Nazwa pracodawcy:
Cryptocurrency Software Solutions Adam Gramowski

Data dodania:
2024-08-25

Nr referencyjny:
9218842pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Pomocnik lakiernika oraz operatora CNC

Opis stanowiska Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przygotowywanie elementów stalowych do lakierowania m.in. odtłuszczanie, szlifowanie, matowanie,

  • lakierowanie elementów stalowych, drewnianych, MDF,

  • obsługa pistoletu lakierniczego HVLP,

  • obsługa programu VCare Pro,

  • obsługa centrum obróbczego SERON Standard 1325 :,

  • pomoc przy wycinaniu elementów ze sklejki, MDF, pleksi, corianu oraz pcv,

  • obsługa elektronarzędzi,

  • pomoc przy robieniu banerów reklamowych,

  • pomoc przy wycinaniu elementów do literki LED, gięciu taśm aluminiowych, klejeniu i lutowaniu taśm LED.

Wymagania Wymagania

  • zmysł techniczny,

  • zdolności manualne,

  • prawo jazdy (kat. B).

Mile widziane:

  • znajomość i obsługa narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi m.in. szlifierki, szlifierki kątowej, piły ukosowej, frezarki górnowrzecionowej oraz lutownicy.

Oferujemy Oferujemy

  • pełne przeszkolenie - chętnie wszystkiego Cię nauczymy!

  • wynagrodzenie początkowe 25 zł netto za godzinę w okresie szkolenia,

  • stabilność współpracy,

  • pracę w młodym zespole.