Nazwa pracodawcy:
Styl Drzewa Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9251759pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Koordynator ds. Montaży i Logistyki

Opis stanowiska

  • Koordynacja zamówień i prac montażowych, współpraca z zespołami montażowymi oraz klientami.

  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji oraz kontrola stanów magazynowych.

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów oraz wykonywanie pomiarów.

  • Reprezentowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania
Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Komunikatywność w języku angielskim i prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz motywujące benefity (MultiSport, Medicover).

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i awansu.

  • Stabilna branża z perspektywami długoterminowej współpracy.