Nazwa pracodawcy:
PrismaWorx Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-06

Nr referencyjny:
9236959pra

Miejsce pracy:
Holandia, Maastricht
województwo: zagranica

Pakowacz ciastek

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie pakowanie ciastek do pudełek. Zajmiesz się również zbieraniem i układaniem ciastek w stosy. Praca u nas to nie tylko produkcja, ale przede wszystkim dbałość o jakość i bezpieczeństwo. Wymaga od Ciebie dokładności i precyzji, a także znajomości zasad higieny i bezpieczeństwa w branży spożywczej.

Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy, dlatego stawiamy na otwartą komunikację i współpracę.

Wymagania
Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana;

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań;

  • Odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność;

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Stawkę godzinową 14,97 euro brutto + dodatki;

  • Ubezpieczenie podczas pobytu oraz dopilnowanie wszystkich formalności;

  • Zakwaterowanie;

  • Pracę w międzynarodowym zespole;

  • Brak stawek wiekowych;

  • Darmowy transport do pracy;

  • Bezpłatna pomoc w załatwieniu zwrotu ubezpieczenia (zorgtoeslag);