Nazwa pracodawcy:
Asseco Data Systems S.A.

Data dodania:
2024-09-07

Nr referencyjny:
9252140pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Adama Branickieg
województwo: mazowieckie

Regular / Senior Java Developer

Opis stanowiska

Pion Oprogramowania dla Leasingu
zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem specjalistycznych oprogramowań dla instytucji finansowych, szczególnie dedykowane branży leasingowej oraz zarządzaniu flotą pojazdów. Nasze rozwiązania wyróżnia pięć podstawowych cech: funkcjonalność, niezawodność, elastyczność, prostota obsługi oraz efektywność pracy.

Zadania:

  • realizacja zadań projektowych związanych z rozwojem systemu LEO wspierającego globalną obsługę prowadzenia umów leasingowych,

  • projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania,

  • udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,

  • optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu),

  • weryfikacja jakości oprogramowania,

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportów,

  • samodzielność w projektowaniu rozwiązań oraz optymalizowaniu aplikacji,

  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wymagania
Oczekiwania:

  • min. pięcioletnie doświadczenie zawodowe doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych,

  • znajomość języka angielskiego (minimum czytanie dokumentacji technicznej),

  • znajomość teorii relacyjnych baz danych,

  • doświadczenie w pracy z Spring/SpringBoot, Hibernate, JPA, JUnit 5,

  • znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss (EAP 7.x), WildFly,

  • doświadczenie w pracy z frameworkami Angular 8+, JSF 2, PrimeFaces,

  • doświadczenie w Java EE,

  • znajomość PL/SQL, SQL, HTML, CSS, JavaScript, AJAX, jQuery oraz znajomość relacyjnych baz danych (głównie ORACLE),

  • narzędzia: Git, Bitbacket, Maven, Docker,

  • mile widziane doświadczenie w użyciu i stosowaniu kolejek (Kafka, Rabbit MQ),

  • mile widziana znajomość Ansible.

Oferujemy

Oferujemy:

  • spotkania integracyjne,

  • elastyczny czas pracy,

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • dostęp do zaawansowanych technologii,

  • praca w największej spółce IT,

  • drużyna Asseco Active Team,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • karta Multisport,

  • playroomy,

  • owocowe dni,

  • prywatna opieka medyczna.