Nazwa pracodawcy:
Lambda S.A.

Data dodania:
2024-09-07

Nr referencyjny:
9254198pra

Miejsce pracy:
Austria, Insbruck
województwo: zagranica

Kontakt:

Lambda S.A.

Zbrojarz / Zbrojarz prowadzący

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac zbrojarskich,

  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego oraz kręcenia długimi cęgami.

Oferujemy
To oferujemy

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu,

  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje , Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),

  • Dowozimy codziennie z mieszkania na budowę,

  • Dostajesz narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,

  • Podpisujemy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (do 13 EURO na rękę wykwalifikowany zbrojarz/do 15 EURO na rękę zbrojarz prowadzący),

  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę.