Nazwa pracodawcy:
MASTEC WTECH SP. Z O.O.

Data dodania:
2024-09-07

Nr referencyjny:
9254171pra

Miejsce pracy:
Polska, Wyry
województwo: śląskie

Ustawiacz maszyn CNC (Wytaczarz)

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa wytaczarki TOS WH13

  • Wykonywanie detali na podstawie udostępnionej dokumentacji

  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów procesu

  • Posługiwanie się rysunkiem technicznym w codziennej pracy

  • Autokontrola oraz kontrola jakości w obszarze wykonywanej pracy

  • Wykonywanie pomiarów statystycznych i kontrolnych po przezbrojeniu maszyny

  • Ścisła współpraca z działem technologicznym

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie sterowania Heidenhain

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Znajomość rysunku technicznego 2D/3D

  • Dokładność w pracy

  • Praktyczna znajomość zasad doboru oraz zbrojenia narzędzi

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność raportowania wykonywanej pracy w systemie MRP

Oferujemy
To oferujemy:

  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona od Twoich umiejętności

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym oraz profesjonalnym zespole

  • Atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień