Nazwa pracodawcy:
MARMA Polskie Folie Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-08-28

Nr referencyjny:
9231424pra

Miejsce pracy:
Polska, Kańczuga
województwo: podkarpackie

Operator Maszyn

Opis stanowiska
Miejsce pracy:

  • Kańczuga woj. podkarpackie

  • Kędzierzyn-Koźle woj. opolskie

Wynagrodzenie miesięczne: 5400 zł -7600 zł brutto

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • obsługa linii produkcyjnych zgodnie z lokalizacją:

    • Kańczuga: linie do produkcji opakowań foliowych w tym maszyny takie jak drukarki fleksograficzne, zgrzewarki, wytłaczarki, laminarki

    • Kędzierzyn Koźle: linie do wytłaczania folii, drukarki fleksograficzne, zgrzewarki

  • zapewnienie płynnego przebiegu procesu produkcyjnego zgodnego z obowiązującymi procedurami

  • pakowanie wytworzonych wyrobów

  • dbałość o jakość produktu

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej

  • zgłaszanie usterek i zakłóceń procesu produkcyjnego

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów bhp i ppoż.

  • współpraca z innymi pracownikami

Wymagania
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawartej bezpośrednio z firmą

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników pracy, na które składa się wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy (premia motywacyjna miesięczna, kwartalna premia frekwencyjna)

  • program poleceń pracowniczych - możliwość uzyskania atrakcyjnych nagród pieniężnych

  • wdrożenie dla osób bez doświadczenia na produkcji oraz wsparcie zespołu w okresie wdrażania

  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (ścieżki kariery)

  • doświadczenie zawodowe w obsłudze nowoczesnych maszyn w firmie o wysokiej pozycji na rynku

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach dla Ciebie i dorosłych członków Twojej rodziny

  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych: zapomogi losowe, imprezy okolicznościowe, świąteczne świadczenia pieniężne, paczki świąteczne dla dzieci, pożyczki na cele mieszkaniowe

  • dogodną lokalizację miejsca pracy z dostępem do miejsc parkingowych

  • imprezy kulturalne i integracyjne

Oferujemy
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • sumienność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • motywacja i chęć do pracy

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym w ruchu ciągłym (3 zmiany)

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT– bądź gotowość do odbycia kursu

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych