Nazwa pracodawcy:
MIRBUD S.A.

Data dodania:
2024-09-07

Nr referencyjny:
9254180pra

Miejsce pracy:
Polska, Skierniewice

Kontakt:

MIRBUD S.A.

Specjalista ds. kosztorysowania robót budowlanych

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych

  • analizowanie dokumentacji przetargowej

  • weryfikacja dokumentacji technicznej

  • wykonywanie przedmiarów robót w oparciu o dokumentację projektową

  • wysyłanie zapytań ofertowych

  • pozyskiwanie ofert od podwykonawców

Wymagania
Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sporządzaniu kosztorysów budowlanych

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

  • biegła znajomość oprogramowania Norma Pro, Autocad, Pakietu MS Office

  • dobra znajomość cen materiałów i usług budowlanych

  • umiejętność szukania optymalnych rozwiązań

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • znajomość technologii prac budowlanych

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i niezbędne narzędzia pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych