Nazwa pracodawcy:
EXPERTDELIVERY sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-07

Nr referencyjny:
9249074pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Kierowca samochodu ciężarowego - kategoria C+E

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Realizacja zadań transportowych.

  • Kontrola wizualna ładunku.

  • Identyfikowanie i raportowanie uszkodzeń.

  • Nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem.

  • Zabezpieczanie ładunku.

  • Przestrzeganie przepisów drogowych i czasu pracy.

  • Utrzymywanie pojazdu w dobrym stanie technicznym.

  • Staranność w prowadzeniu dokumentacji transportowej.

Wymagania Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E.

  • Karta do tachografu cyfrowego.

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej.

  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne.

  • Ważny paszport.

Oferujemy Oferujemy

  • Wynagrodzenie 8700 PLN + premie.

  • Umowa o pracę.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Serwis i naprawa pojazdów w autoryzowanych stacjach.