Nazwa pracodawcy:
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Data dodania:
2024-09-07

Nr referencyjny:
9254150pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Operator wózka widłowego

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Niemcy (różne lokalizacje, np. Brema, Hanower, Mamming, Morsbach, Magdeburg)

Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna!

Wymagania

Zadania:

  • Ładowanie i rozładowywanie towarów/palet.

  • Kompletacja zamówień.

  • Transport towarów w obrębie magazynu.

  • Wykonywanie innych prac pomocniczych.

Oczekiwania:

  • Certyfikat operatora wózka widłowego.

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych mile widziane.

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

  • Własny transport do pracy.

  • Dokładność i punktualność.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę na pełny etat, z gwarancją godzin i możliwością nadgodzin.

  • Wypłata bez opóźnień razem z dodatkami.

  • Wynagrodzenie startujące od 16 EUR/godz, nadgodziny i nocki od 20 EUR/godz.

  • Firmowe mieszkanie blisko pracy, większość kosztów zakwaterowania pokrywa pracodawca.

  • Możliwość zdobycia dodatkowych premii.

  • Płatne dni świąteczne, premie świąteczne i wakacyjne.

  • Wsparcie dwujęzycznych opiekunów projektu.

  • Opcja dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Pomoc w rozliczeniu podatku dochodowego.