Nazwa pracodawcy:
Cermag Construction Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-07

Nr referencyjny:
9254168pra

Miejsce pracy:
Polska, Świebodzice
województwo: dolnośląskie

Inżynier Budowy

Opis stanowiska

Lokalizacja - Świebodzice

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia związanego z procesem budowy hal produkcyjno-magazynowych,

  • wykształcenia wyższego kierunkowego,

  • umiejętności organizacji pracy własnej, podwykonawców oraz brygad pracowników,

  • prawa jazdy kat. B.

Wymagania
Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

  • analiza dokumentacji projektowej pod kątem jej prawidłowości, spójności oraz możliwych optymalizacji kosztowych,

  • raportowanie i współpraca z Kierownikiem Kontraktu w zakresie postępu prac oraz realizacji budżetu kosztów,

  • współpraca z Inwestorem/Inspektorem Nadzoru w zakresie realizacji prac,

  • nadzór nad poprawną pod względem technicznym oraz zgodną z projektem realizacją prac – odbiory jakościowe i ilościowe prac Podwykonawców,

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej i technicznej oraz korespondencji formalnej związanej
    z realizowaną Inwestycją,

  • weryfikacja postępu i jakości prac oraz ich zgodności z harmonogramem,

  • pozyskiwanie, weryfikacja ofert dostawców i podwykonawców,

  • przygotowywanie, dokonywanie i udział w odbiorach prac oraz udział w odbiorze końcowym inwestycji.

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozbijającej się firmie dającej możliwość rozwoju swojej wiedzy i umiejętności oraz awansu,

  • udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach,

  • atrakcyjny system wynagradzania  i premiowania - w pełni oddający zaangażowanie i osiągane wyniki,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • stabilność zatrudnienia,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej,

  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.