Nazwa pracodawcy:
A.I.B. GmbH

Data dodania:
2024-09-08

Nr referencyjny:
9254675pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Kontakt:

A.I.B. GmbH

Spawacz / Ślusarz / Monter

Opis stanowiska

(z umiejętnością czytania i pracy wg rysunków izometrycznych)

Szukasz pracy jako spawacz / ślusarz / monter?  Zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma od 15 lat jest partnerem wielu przedsiębiorstw, w branży związanej głównie z budowa rurociągów, instalacji oraz konstrukcji stalowych.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stałą umowę o pracę i wsparcie polskojęzycznych koordynatorów.

Wymagania
OFERTA

  • stała umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich

  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

  • atrakcyjne i punktualnie wypłacane wynagrodzenie

  • możliwość pracy w nadgodzinach (min. praca 10 godzin dziennie, 58 godzin tygodniowo)

  • możliwość otrzymywania zaliczek

  • polskojęzyczna osoba do kontaktu

  • organizacja zakwaterowania na miejscu pracy przez pracodawcę

Oferujemy
NASZE WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód

  • gotowość do prac montażowych na terenie Niemiec

  • umiejętność czytania rysunków izometrycznych lub technicznego (dla monterów)

  • aktualne uprawnienia spawalnicze mile widziane

  • energia i chęć do pracy