Nazwa pracodawcy:
RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-08

Nr referencyjny:
9254672pra

Miejsce pracy:
Polska, Świebodzin
województwo: lubuskie

Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia

Opis stanowiska
Główne zadania:

  • Zarządzanie niezgodnościami w procesach zakupowych.

  • Zatwierdzanie zmian technicznych.

  • Nadzór nad wynikami i efektywnością dostawców.

  • Zapewnienie terminowych dostaw materiałów i usług przy zachowaniu stosownej jakości i ceny.

  • Implementacja globalnych strategii zakupów.

  • Wspieranie optymalizacji procesów u dostawców.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w sektorze produkcyjnym.

  • Znajomość pakietu MS Office, SAP będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość metodologii Lean Management mile widziana.

  • Komunikatywna znajomość angielskiego.

  • Innowacyjność, zaangażowanie, umiejętność samodzielnego działania, dokładność.

  • Umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz rozwiązywania konfliktów.

Oferujemy

Dostępne benefity to:

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy.

  • Zniżki na produkty i usługi firmy.

  • Spotkania integracyjne, siłownia w biurze, kawa i herbata.

  • Parking, świadczenia socjalne, karty przedpłacone.

  • Dofinansowanie wypoczynku, dojazdów i inne.