Nazwa pracodawcy:
Sunreef Venture S. A.

Data dodania:
2024-09-08

Nr referencyjny:
9254678pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Brygadzista działu mechanicznego

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych

  • Nadzorowanie realizacji prac produkcyjnych zgodnie z harmonogramem

  • Czynny udział w pracach produkcyjnych wraz z pozostałym zespołem pracowników

  • Nadzór nad realizacją założeń jakościowych i materiałowych

Wymagania
Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym

  • Dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach

  • Orientacja na zadania, silna osobowość

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stoczni

Oferujemy
Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc

  • Darmowy dojazd z Elbląga

  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN)