Nazwa pracodawcy:
Lambda S.A.

Data dodania:
2024-09-08

Nr referencyjny:
9254621pra

Miejsce pracy:
Polska, Zakopane
województwo: małopolskie

Kontakt:

Lambda S.A.

Zbrojarz

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac zbrojarskich,

  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego oraz kręcenia długimi cęgami.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku zbrojarza prowadzącego.

Oferujemy
To oferujemy

  • Stawkę 34-37 zł netto/h (37 zł - prowadzący),

  • Bezpłatne zakwaterowanie: mieszkanie/dom w wysokim standardzie (pokoje dwuosobowe, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),

  • Codzienny transport na budowę i z powrotem,

  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,

  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę.

  • Możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy.