Nazwa pracodawcy:
Export Pack Polska

Data dodania:
2024-09-08

Nr referencyjny:
9249176pra

Miejsce pracy:
Polska, Zabrze
województwo: śląskie

Pracownik produkcji

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe,

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów,

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania
Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe lub/i suwnice będą dodatkowym atutem,

  • wykształcenie minimum zawodowe,

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy w firmie produkcyjnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę w systemie trzyzmianowym,

  • umowę o pracę po okresie próbnym,

  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę (przy umowie o pracę),

  • BONUS POWITALNY w wysokości 5 000.00 zł.