Nazwa pracodawcy:
Mako Pharma Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255368pra

Miejsce pracy:
Polska, Dziekanów Polski, k. Łomianek
województwo: mazowieckie

Sekretarka / Recepcjonistka

Opis stanowiska

  • obsługa recepcji

  • nadzór nad przepływem dokumentów finansowych i współpraca z biurem księgowym

  • nadzór nad planem urlopów pracowników

  • wprowadzanie faktur do bazy danych

  • zamawianie materiałów biurowych

  • przygotowywane zestawień

Wymagania
Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Word, Exel)

Oferujemy
Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (płaca podstawowa + premia)

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji