Nazwa pracodawcy:
MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255761pra

Miejsce pracy:
Polska, Płońsk
województwo: mazowieckie

Operator Koparki Jednonaczyniowej

Opis stanowiska

  • Codzienna obsługa koparki z systemem 3D,

  • Wykonywanie wykopów, profilowanie terenów objętych daną inwestycją,

  • Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu

Wymagania
Wymagania

  • Uprawnienia na operatora koparki,

  • Doświadczenie na stanowisku operatora,

  • Doświadczenie w obsłudze koparki z systemem 3D,

  • Uczciwość, skrupulatność, dbałość o jakość wykonywanej pracy i powierzony sprzęt,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
Oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • Umowa o pracę,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Szeroki pakiet benefitów,

  • Dodatek za pracę w warunkach szkodliwych.