Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255851pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Specjalista ds. Relacji z Klientami Korporacyjnymi

Opis stanowiska
Twoją rolą będzie:

  • Utrzymanie obecnego portfela grupy, podwyższanie marży i zwiększanie przychodu na Kliencie na poziomie wyznaczonym przez przełożonego;

  • Prowadzenie obsługi posprzedażowej, przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji z Klientami zainteresowanymi rozszerzeniem współpracy;

  • Reprezentowanie wewnątrz Grupy interesów Klienta;

  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla Klientów;

  • Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji handlowych z Klientami.

Wymagania
Oczekiwania wobec Ciebie:

  • Wykształcenie wyższe;

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży;

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Nastawienie na realizację celu;

  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja czasu pracy, systematyczność;

  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Ubezpieczenie szpitalne

  • Karta sportowa

  • Program wellbeingowy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Profesjonalne szkolenia

  • Parking

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kursy języka angielskiego

  • Program Poleceń