Nazwa pracodawcy:
WORKPOL Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255407pra

Miejsce pracy:
Polska, Bielsko-Biała
województwo: śląskie

Pracownik produkcji / Monter

Opis stanowiska

  • Praca przy linii produkcyjnej

  • Składanie nagłówków i podłokietników do aut różnych marek

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania

  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły, staranność

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • PRACA OD ZARAZ

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Premie uznaniowe oraz zespołowe

  • Paczki świąteczne oraz karty przedpłacowe

  • Program poleceń CV

  • Z Żywca jeździ bus (PRYWATNY), którym można dojechać pod zakład