Nazwa pracodawcy:
Celon Pharma S.A.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255272pra

Miejsce pracy:
Polska, Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15
województwo: mazowieckie

Operator Ustawiacz Wtryskarki

Opis stanowiska

  • Przygotowanie materiałów, maszyn i narzędzi

  • Obsługa maszyn i urządzeń peryferyjnych

  • Kontrola procesu produkcji na maszynach

  • Bieżąca kontrola jakości wyrobów

  • Odbiór i pakowanie wyrobów z maszyny

  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń

  • Usuwanie awarii urządzeń związanych z produkcją

  • Zmiana form wtryskowych

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP

Wymagania
Wymagania

  • Znajomość obsługi maszyn produkcyjnych

  • Umiejętność ustawiania parametrów procesu wtrysku

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy
Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie farmaceutycznej

  • Realizację zadań w dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Długoterminową współpracę

  • Stabilne, rozwijające się środowisko pracy

  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Pakiet świadczeń pracowniczych (m.in.: opieka medyczna, pakiet sportowy, ZFŚS)