Nazwa pracodawcy:
Unihouse S.A.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9254999pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecin
województwo: zachodniopomorskie

Kierownik budowy - rynek Niemiecki

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Realizacja kontaktu na wskazanej inwestycji - Niemcy

  • Przygotowanie i kontrola harmonogramu prac na powierzonej budowie

  • Nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami i dostawcami oraz kontrolę jakości prowadzonych prac

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku na rynku niemieckim

  • Komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego

  • Mobilność i dyspozycyjność do pracy na wskazanej inwestycji w Niemczech

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz ciągłość zatrudnienia

  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym

  • Telefon i laptop służbowy, zakwaterowanie oraz transport

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji