Nazwa pracodawcy:
Euro-Truck Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9254960pra

Miejsce pracy:
Polska, Mroków, mazowieckie gm. Leszno
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. obsługi administracyjnej obiektów

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Udział w realizacji zadań działu administracji.

  • Nadzór nad utrzymaniem technicznym nieruchomości.

  • Kontrola systemów bezpieczeństwa w obiektach.

  • Prowadzenie dokumentacji technicznych obiektów, zgodnie z wymaganiami przepisów administracyjnych i BHP.

  • Nadzór nad wykonawcami prac remontowych.

  • Wykonywanie drobnych napraw / majsterkowanie/ „złota rączka”.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w branży budowlanej lub administracji nieruchomościami.

  • Wykształcenie min. średnie - mile widziane budowlane, elektryczne.

  • Znajomość zagadnień w budownictwie oraz obsłudze nieruchomości.

  • Umiejętność korzystania z mediów elektronicznych (Internet, poczta elektroniczna, Microsoft Office, mile widziane programy graficzne).

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, uczciwość i lojalność.

  • Prawo jazdy min. kat. B.

  • Niekaralność.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju.

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie.

  • Pakiet socjalny.

  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego.