Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255974pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań, Grunwald
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

Praca.pl

Zastępca Kierownika Działu Handlowego

Opis stanowiska
Zadania:

  • Nadzorowanie pracy handlowców oraz zapewnienie efektywności operacyjnej zespołu.

  • Określanie oraz realizacja celów sprzedażowych krótko- i długoterminowych.

  • Coaching, szkolenia i rozwijanie umiejętności sprzedażowych zespołu.

  • Monitorowanie KPI oraz analizowanie wyników sprzedaży.

  • Przygotowanie i analiza raportów sprzedażowych.

  • Rekrutacja nowych członków zespołu oraz planowanie strategiczne.

  • Reprezentowanie firmy i budowanie jej pozytywnego wizerunku na zewnątrz.

  • Systematyczne zarządzanie relacjami z klientami za pomocą narzędzi typu CRM.

Wymagania
Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, preferowane w branży IT.

  • Biegła znajomość MS Office, szczególnie Excel.

  • Umiejętności lidera: doskonała organizacja pracy, komunikacja i analiza danych.

  • Zdolności do pracy pod presją i zarządzania wieloma zadaniami równocześnie.

  • Minimum średnie wykształcenie, mile widziane wyższe.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w branży IT.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.

  • Motywujące wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy.

  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie życiowe, karta sportowa, świadczenia socjalne.

  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy.

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i komfortowego biura.

  • Rozbudowany plan szkoleń i realne ścieżki awansu.