Nazwa pracodawcy:
Poczta Polska S.A.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255176pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańs
województwo: mazowieckie

Młodszy Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa

Opis stanowiska

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:

  • monitorowanie stanu cyberbezpieczeństwa Poczty Polskiej S.A.,

  • monitorowanie dostępności sieci i systemów IT Poczty Polskiej,

  • wykrywanie, klasyfikowanie i kategoryzowanie w systemach monitoringu zdarzeń zagrażających lub stwarzających zagrożenie cyberbezpieczeństwa Spółki,

  • reagowanie na sklasyfikowane i skategoryzowane zdarzenia w systemach monitoringu i przekazywanie informacji właściwym administratorom i/lub podmiotom zewnętrznym,

  • wykrywanie zdarzeń niepożądanych i zależności pomiędzy zdarzeniami w systemach monitoringu.

Wymagania
Dołącz do nas, jeśli:

  • masz min. średnie wykształcenie - preferowane wyższe z zakresu informatyki,

  • wiesz, co to jest TCP/IP i protokoły sieciowe HTTP, SSH, SMTP, DNS,

  • znasz zagrożenia sieciowe i systemy oraz technologie bezpieczeństwa,

  • masz elementarną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa IT, tzn. systemów operacyjnych Windows, Unix, sieci, baz danych, stron WWW,

  • czytasz dokumentację techniczną w języku angielskim,

  • możesz pracować na zmiany, w trybie 24/7,

  • umiesz analizować i rozwiązywać problemy,

  • radzisz sobie ze stresem.

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku pracy: Network Operation Center lub Security Operation Center,

  • znajomość Zabbix lub innych systemów monitoringu.

Oferujemy
U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,

  • kartę Multisport na korzystnych warunkach, pocztowe grupy sportowe,

  • karty rabatowe na paliwo oraz zniżki u partnerów biznesowych, miejsce do pozostawienia roweru z zapleczem sanitarnym.