Nazwa pracodawcy:
Solego Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255059pra

Miejsce pracy:
Polska, Głogów Małopolski
województwo: podkarpackie

Pracownik / Brygadzista dociepleń budynków

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Przyklejenie izolacji (styropian/wełna),

  • Położenie siatki,

  • Położenie tynków

  • Montaż paapetów,

  • Drobne prace dodatkowe

  • Stawianie rusztowań (mile widziane)

Wymagania Wymagania

  • doświadczenia w pracy na w/w stanowisku

  • komunikatywności i dobrej organizacji pracy własnej,

  • zaangażowania i dokładności w działaniu

Oferujemy Oferujemy

  • Ciągłość zleceń budynków jednorodzinnych

  • bardzo dobre warunki pracy i niezbędne narzędzia,

  • Pełny etat

  • Praca na akord

  • Umowa o pracę lub podwykonawstwo

  • Zapewniamy noclegi w delegacji

  • Praca na terenie województwa podkarpackiego