Nazwa pracodawcy:
Szalunkownia.pl

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255302pra

Miejsce pracy:
Polska, Jawczyce (pow. warszawski zach
województwo: mazowieckie

Magazynier

Opis stanowiska

  • Obsługa magazynu.

  • Wydawanie oraz przyjmowanie sprzętu.

  • Przygotowywanie dokumentów magazynowych.

  • Dbanie o powierzony asortyment oraz miejsce pracy Kontrola przyjmowanego sprzętu.

  • Praca wykonywana jest częściowo na dworze i częściowo w namiotach.

Wymagania
Wymagania

  • Chęć do pracy.

  • Odpowiednia organizacja czasu pracy.

  • Systematyczność i dokładność.

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego.

Oferujemy
Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju.

  • Możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózka widłowego.