Nazwa pracodawcy:
Vetlab Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255227pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, ul. Wodzisławska 6
województwo: dolnośląskie

Specjalista ds. kontroli jakości

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

Laboratorium weterynaryjne Vetlab poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. kontroli jakości, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie najwyższych standardów jakości w naszych procesach laboratoryjnych.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie procedur jakościowych zgodnych z normami i przepisami.

  • Monitorowanie i analizowanie procesów laboratoryjnych w celu zapewnienia zgodności z normami jakości.

  • Przygotowywanie laboratoriów do audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Wprowadzenie standardów jakościowych w diagnostyce laboratoryjnej, w tym norm ISO.

  • Rozpatrywanie reklamacji, kontakt z przedstawicielami weterynaryjnymi, lekarzami oraz z działem obsługi klienta,

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej oraz przygotowywanie raportów z kontroli.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu biologii, chemii, weterynarii lub pokrewnych dziedzin.

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w laboratorium.

  • Znajomość standardów jakości ISO 17025 będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.