Nazwa pracodawcy:
Logwin Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255251pra

Miejsce pracy:
Polska, Piaseczno
województwo: mazowieckie

Spedytor Lotniczy

Opis stanowiska
Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • Kompleksowa opieka nad klientami, proponowanie optymalnych rozwiązań cenowych i operacyjnych

  • Współpraca z firmami przewozowymi, AC, liniami lotniczymi, biurami załadunkowymi

  • Nadzór nad sprawnym przebiegiem operacji spedycyjnych Air Import

  • Przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji oraz nadzór nad poprawnością danych w systemach

  • Bieżący monitoring, kontrola kosztów transportowych, zapewnienie maksymalnej zyskowności produktu Air

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych

  • Bezpośrednia współpraca z oddziałami firmy w Polsce oraz na świecie

Wymagania
Oczekiwania:

  • Doświadczenie w spedycji lotniczej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

  • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć podejmowania inicjatywy oraz proaktywna postawa

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością dalszego rozwoju zawodowego

  • Usystematyzowany proces onboardingu i wdrożenia w zadania

  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia

  • Samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań

  • Bezpłatną naukę języka angielskiego

  • Dostęp do bezpłatnego pakietu medycznego,

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci

  • Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy

  • oraz inne dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, min. Pożyczki na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne

  • Brak dress code’u

  • Parking dla pracowników