Nazwa pracodawcy:
Katcon Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255737pra

Miejsce pracy:
Polska, Błonie, k / Warszawy
województwo: mazowieckie

Inżynier CMM

Opis stanowiska
Zadania:

  • Opracowywanie programów pomiarowych na CMM, ramię stykowe oraz ramię ze skanerem laserowym do weryfikacji geometrii wrobów gotowych, półwyrobów, komponentów,

  • Przeprowadzanie pomiarów ww części i sporządzanie raportów pomiarowych.

  • Przeprowadzanie pomiarów przy użyciu standardowego sprzętu kontrolno pomiarowego będącego na wyposażeniu laboratorium (profilometr, wagi laboratoryjne, suwmiarki, mikromierze, kątomierze).

  • Przeprowadzanie dodatkowych pomiarów wyrobów/półwyrobów dla właściwego ustawienia procesu produkcyjnego. Analiza wyników pomiarów w celu wskazania kierunku zmian w ustawieniu procesu.

  • Wsparcie przy działaniach związanych z kalibracją sprzętu kontrolno pomiarowego.

  • Wsparcie metrologiczne przy projektowaniu nowych wyrobów. Współpraca z działem konstrukcyjnym dla zapewnienia możliwości poprawnego zmierzenia projektowanego wyrobu.

  • Wsparcie przy analizie reklamacji i określaniu działań korygujących.

  • Współpraca z inżynierem procesu, inżynierem jakości, działem utrzymania ruchu oraz liderami produkcyjnymi w zakresie rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku

  • Umiejetność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Praktyczna umiejętność obsługi CMM

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w trybie poniedziałek-piątek

  • Umięjetność pracy w zespole i analitycznego myślenia

  • Doświadczenie w branży automotive

  • Mile widziana znajomość oprogramowania CMM Manager; PolyWorks

Oferujemy
Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów. Naszym pracownikom zapewniamy również bezpłatny transport z kierunków Sochaczew i Wyszogród, prywatną opiekę medyczną, kafeteryjny program pracowniczy, premię frekwencyjną, świadczenia socjalne i ubezpieczenia grupowe.