Nazwa pracodawcy:
Raven PL Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255077pra

Miejsce pracy:
Polska, Gliwice
województwo: śląskie

Referent Działu Zakupów

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

Do obowiązków pracownika w dziale zakupów będzie należało m.in.:

  • przyjmowanie materiału na stan i opisywanie faktur zakupowych,

  • kontakt z dostawcami , wysyłanie zapytań, przyjmowanie zamówień,

  • kontrolowanie zgodności dostaw oraz atestów,

  • monitorowanie rynku konkurencji,

  • śledzenie stanów magazynowych, sporządzanie raportów dotyczących zapasów,

  • współpraca z centralnym zakupem na Słowacji, wysyłanie zamówień operacyjnych, miesięcznych, kwartalnych

Wymagania
Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne/techniczne) , bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office z naciskiem na Excela, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale zakupów oraz znajomość asortymentu hutniczego. Oczekujemy osoby komunikatywnej, rzetelnej i odpowiedzialnej.

Oferujemy

Oferujemy:

Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30.-15.45. Na początek umowę na 3-miesięczny okres próbny. Odpowiednie narzędzia pracy oraz możliwość rozwoju. Dla pracowników biurowych catering finansowany w 50% przez pracodawcę, dodatkowy dzień wolny za urodziny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego we własnym zakresie. Premię frekwencyjną i nagrodę roczną.