Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255239pra

Miejsce pracy:
Polska, Błonie
województwo: mazowieckie

Operator maszyn produkcyjnych

Opis stanowiska Lokalizacja: Błonie

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych przy pomocy panelu sterowania
  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Współpraca z innymi działami
  • Kontrola jakości produktu
  • Koordynowanie pracy kilkuosobowej grupy pracowników

Wymagania:

  • Umiejętności techniczne związane z obsługą maszyn
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych związanych z obsługą maszyn i urządzeń
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Premia świąteczna
  • Bezpłatne posiłki w pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Transport w zakresie własnym!

Tel. kontaktowy: 604 054 523

Oferta dotyczy pracy stałej.