Nazwa pracodawcy:
Unihouse S.A.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9254975pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Inżynier budowy - rynek Niemiecki

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację projektu na wskazanej inwestycji

  • Współpracę z kierownikiem w zakresie planowania i kierowania montażem modułów

  • Nadzór nad jakością prac i przestrzeganiem przepisów BHP na powierzonym odcinku

  • Nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego budowlanego (mile widziani są również studenci ostatnich lat)

  • Pierwszych doświadczeń zawodowych na budowie - staż lub praca na stanowisku Inżyniera budowy – mile widziane

  • Znajomości języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języka niemieckiego

  • Dyspozycyjności w zakresie pracy na wskazanych inwestycjach w Niemczech

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym oraz ciągłość zatrudnienia

  • Wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowym

  • Telefon i laptop służbowy, zakwaterowanie oraz transport

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karnet FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji