Nazwa pracodawcy:
MAK CHEMIA

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255245pra

Miejsce pracy:
Polska, Elbląg
województwo: warmińsko-mazurskie

Kontakt:

MAK CHEMIA

Zastępca Kierownika Sklepu

Opis stanowiska
Odpowiedzialność:

  • Kandydat będzie odpowiadał za realizację zadań oraz stanowił nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w ramach prowadzonej działalności punktu handlowego przy współpracy z jego kierownikiem oraz koordynatorem ds. sprzedaży.

Zadania:

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w zakresie obrotu oraz marży w ujęciu procentowym oraz wartościowym,

  • reagowanie na potrzeby klientów oraz trendy rynkowe,

  • bieżąca analiza rynku i działań konkurencji,

  • prowadzenie ewidencji reklamacji od klientów,

  • nadzór nad dokumentacją ,

  • nadzór kasowy /dzienne rozliczenia pracy kasjerów/,

  • nadzór nad wydawaniem i ewidencją innych dokumentów wymaganych przepisami prawa,
    a w szczególności świadectw jakości paliw stałych, kart gwarancyjnych, krajowych deklaracji zgodności i innych,

  • nadzór nad harmonogramem dostaw,

  • nadzór nad pracą personelu,

  • nadzór i realizacja przyjętej polityki ekspozycji towarów i oznaczeń cenowych.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,

  • umiejętność pracy zespołowej i motywowania członków zespołu sprzedaży oraz jego rozwijania,

  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,

  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.