Nazwa pracodawcy:
ER Group

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255560pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

ER Group

Technical Sales Manager (branża rafineryjna) / FCC Technical Sales Manager

Opis stanowiska

Przyszły zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami rafinerii ropy naftowej

  • Wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie właściwości produktów oraz zarządzanie wymaganiami technicznymi klientów

  • Regularne wizyty w rafineriach w celu udzielania wsparcia technicznego

  • Przeprowadzanie szkolenie dla klientów w zakresie najnowszych technologii i produktów dostępnych w portfolio

  • Zapewnianie wsparcia na miejscu oraz zdalnie, podczas testów przeprowadzanych przez klientów w celu pełnego wykorzystania potencjału produktów

  • Wspieranie zespołu sprzedażowego w technicznych aspektach związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek

  • Bliska współpraca z zespołami Marketingu i R&D przy opracowywaniu i realizacji strategii technicznej i komercyjnej

  • Raportowanie do Dyrektora ds. Obsługi Technicznej

Wymagania
Pracodawca oczekuje:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży rafineryjnej

  • Znajomość języka rosyjskiego i angielskiego na poziomie C1

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii chemicznej lub pokrewnej

  • Gotowość do częstych podróży służbowych (około 50% czasu pracy) w przydzielonym obszarze

  • Umiejętność budowania silnych relacji biznesowych

  • Proaktywna postawa i umiejętność zarządzania zmianą

Oferujemy Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Dodatkowy, klarowny system premiowy

  • Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do urlopu i kursów językowych

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w firmie o globalnym zasięgu

  • Koszty podróży służbowych w całości pokrywane przez pracodawcę