Nazwa pracodawcy:
MAK CHEMIA

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255248pra

Miejsce pracy:
Polska, Elbląg
województwo: warmińsko-mazurskie

Kontakt:

MAK CHEMIA

Koordynator ds. Sprzedaży Detalicznej

Opis stanowiska
Zadania:

  • Zarządzanie i nadzór nad punktami sprzedaży (oraz sklepem internetowym).

  • Udział w kreowaniu i realizowaniu strategii Firmy.

  • Tworzenie planów rozwoju sprzedaży oraz koordynacja ich realizacji.

  • Sporządzanie analiz sprzedażowych i prowadzenie statystyk.

  • Realizowanie celów sprzedażowych.

  • Bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji.

  • Odpowiada za sprzedaż oraz marżę danej grupy produktowej w ramach asortymentu.

  • Zarządzanie i motywowanie zespołu podległych pracowników.

  • Prowadzenie rozmów handlowych oraz wspieranie działań pracowników.

  • Kreowanie polityki promocyjnej i marketingowej.

  • Zapewnienie kompletnej, dobrze zaprezentowanej oraz w odpowiednich cenach dla klientów oferty produktowej .

  • Reagowanie na potrzeby klientów oraz trendy rynkowe.

  • Praca stacjonarna i w terenie

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Minimum 4-letnie doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu siecią w branży materiałów budowlanych lub pokrewnych.

  • Umiejętność podejmowania decyzji i silna orientacja na realizację celów.

  • Kreatywność i inicjatywa w działaniach.

  • Umiejętność motywowania oraz rozwijania zespołu sprzedaży.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Biegłość w posługiwaniu się MS Office.

  • Wiedzę na temat rynku, marketingu, zachowań konsumenta i mechanizmów promocyjnych.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia- do uzgodnienia,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.