Nazwa pracodawcy:
MEDIKAR

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255332pra

Miejsce pracy:
Polska, Konstancin-Jeziorna
województwo: mazowieckie

Kontakt:

MEDIKAR

Rejestrator Medyczny / Rejestratorka Medyczna

Opis stanowiska

Centrum Zdrowia Psychicznego dla powiatu piaseczyńskiego zatrudni Rejestratora/kę Medycznego/ą w Centrum Zdrowia Psychicznego w Konstancinie-Jeziornej. Umożliwiamy nabywanie doświadczenia zawodowego podczas pracy w zespole najlepszych specjalistów i możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;

  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy;

  • umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych;

  • zaangażowanie;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (Centrum jest otwarte od pon. do piątku w godzinach 8:00-20:00);

  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych;

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.

  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem;

  • prace administracyjne związane z obsługą pacjenta;

  • współpraca z personelem medycznym;

  • rejestracja usług medycznych (internetowa, telefoniczna, bezpośrednia);

  • obsługa systemów informatycznych - wprowadzanie danych;

  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz placówki.

Oferujemy
Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego;

  • elastyczną formę zatrudnienia – czas pracy odpowiadający całemu etatowi medycznemu (umowę zlecenie lub kontrakt B2B);

  • udział w szkoleniach wewnętrznych;

  • współpracę z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego.