Nazwa pracodawcy:
Novotel & ibis Poznań Centrum

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255269pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Koordynator ds. Konferencji i bankietów

Opis stanowiska
Twoja misja:

W swojej pracy będziesz odpowiedzialny/a za organizację i przebieg imprez MICE, za przygotowanie sal do spotkań, koordynację serwowania posiłków i przerw kawowych, opiekę nad organizatorem podczas eventu, dbanie o sprzęt konferencyjny oraz zamawianie towaru. Zadbasz o zapewnienie sprawnej komunikacji pomiędzy działami hotelu, a klientami. Twoją misją będzie utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z klientami hotelu.

Wymagania
Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ła do zespołu:

  • Doświadczenie w segmencie MICE przy realizacji eventów będzie dużym atutem

  • Posiadasz rozwinięte umiejętności organizacyjne i negocjacyjno-sprzedażowe

  • Rozumiesz oczekiwania i potrzeby klienta

  • Jesteś otwartą osobą, chętną do poznawania nowych zagadnień, pozyskiwania i rozwijania umiejętności

  • Potrafisz pracować z innymi, dążyć do osiągnięcia wspólnego celu

  • Starasz się osiągać oczekiwane rezultaty, świadcząc jak najlepsze usługi

  • Jesteś doskonałym organizatorem

  • Komunikujesz się w języku angielskim

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w największej sieci hotelowej

  • Premie półroczne, dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover i kartę Multisport

  • Spotkania integracyjne

  • Obiady pracownicze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Karty zniżkowe na pobyty w hotelach sieci na całym świecie

  • Program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo