Nazwa pracodawcy:
ER Group

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255533pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

ER Group

Inżynier / Młodszy projektant 2D/ 3D

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie i przygotowywanie wizualizacji 2D/ 3D planogramów (rozmieszczenie produktów na półkach)

  • Współpraca z międzynarodowymi klientami (omawianie projektów, kluczowych aspektów wizualizacji oraz wprowadzanie zmian/ aktualizacji w projektach)

  • Tworzenie dokumentacji 2D zawierającej wymiary, materiały, kolorystykę oraz inne specyfikacje techniczne wymagane do produkcji

  • Monitorowanie najnowszych trendów w projektowaniu przestrzeni sprzedażowych, nowych technologii w modelowaniu 2D/3D

Wymagania Wymagania pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (lub studenci ostatniego roku)

  • Znajomość programów CAD (m.in. AutoCad/ SolidWorks / DraftSight lub pokrewnych)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego minimum B2 (codzienna komunikacja z międzynarodowymi zespołami)

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne niezbędne do komunikacji z klientami biznesowymi w zakresie realizacji projektów

  • Gotowość do pracy w dynamicznych zespołach projektowych

Oferujemy Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Pełne wdrożenie w przyszły zakres obowiązków oraz doszkolenie z obsługi programów

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Uczestnictwo w ciekawych międzynarodowych projektach

  • Dużą autonomię działania, pozwalającą na szybki rozwój kompetencji zawodowych