Nazwa pracodawcy:
ER Group

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255383pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kontakt:

ER Group

Brand Manager

Opis stanowiska

Przyszły zakres obowiązków:

  • Kreowanie i utrzymanie spójnego wizerunku marki (w wybranej grupie produktowej)

  • Definiowanie i zarządzanie strategią komunikacji marki

  • Przygotowywanie harmonogramu działań marketingowych

  • Zarządzanie komunikacją marki z konsumentami (poprzez social media, strony internetowe, newslettery, eventy)

  • Współpraca z influencerami, branżowymi portalami, zewnętrznymi agencjami oraz podwykonawcami (graficy, copywriterzy, fotografowie)

  • Analiza trendów w branży suplementów diety i monitorowanie działań konkurencji

  • Analiza wyników działań marketingowych i promocyjnych, raportowanie oraz wprowadzanie niezbędnych korekt w strategii

Wymagania
Wymagane doświadczenie:

  • Doświadczenie na stanowisku Brand/ Product Managera lub pokrewnym

  • Doświadczenie w przygotowywaniu strategii komunikacji

  • Kreatywność i zdolność do generowania innowacyjnych pomysłów

  • Praktyczna wiedza z obszaru prowadzenia kampanii/ działań marketingowych

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych

  • *Mile widziane osoby interesujące się sportem/ zdrowym żywieniem/ suplementami

Oferujemy Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

  • Dodatkowy system premiowy

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport

  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego

  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Udział w międzynarodowych eventach/ targach

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce