Nazwa pracodawcy:
Raven PL Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255086pra

Miejsce pracy:
Polska, Gliwice
województwo: śląskie

Pracownik Działu Handlowego

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

Oferujemy pracę w dziale handlowym w tzw. back-office. Do zadań kandydata będzie należało: aktywne utrzymywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z klientami, udzielanie informacji dotyczących stanu magazynowego, dostępności towaru, warunków sprzedaży; rejestrowanie zapytań ofertowych, rezerwowanie towaru, sporządzanie ofert handlowych i dokumentów wydania towaru
z magazynu; regularne monitorowanie płatności; ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej spraw handlowych.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie w pracy w handlu i obsłudze klienta, znajomość asortymentu hutniczego mile widziana. Ponadto komunikatywność i profesjonalizm.

Oferujemy
Oferujemy:

Oferujemy stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, odpowiednie narzędzia pracy oraz możliwość rozwoju. Catering finansowany w 50% przez pracodawcę, dodatkowy dzień wolny za urodziny, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.