Nazwa pracodawcy:
SZAJNA Laboratorium Optyczne

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255329pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: podlaskie

Regionalny Przedstawiciel ds. Optyki Okularowej i Opraw Okularowych

Opis stanowiska

Jako Regionalny Przedstawiciel będziesz:

  • budował i utrzymywał długofalowe relacje z klientami firmy (salony optyczne)

  • aktywna sprzedaż opraw okularowych do zakładów i salonów optycznych,

  • pozyskiwał nowych klientów dla naszych produktów (soczewki okularowe, oprawy okularowe) i usług

  • dbał o rozwój swojego regionu

  • prowadził szkolenia dla personelu salonów optycznych

  • planował, organizował i zarządzał swoim czasem pracy

  • będziesz mógł liczyć na wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu

Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • z pasją podchodzi do obsługi klienta i sprzedaży nowych produktów

  • posiada doświadczenie w sprzedaży i jest zawodowym handlowcem

  • jest komunikatywna, zaangażowana i otwarta na nowe wyzwania oraz pracę w handlu

  • posiada umiejętności negocjacyjne i jest wytrwała w dążeniu do celu

  • ma czynne prawo jazdy

  • nie boi się nowych technologii informatycznych

  • mile widziane, jeśli posiada doświadczenie w branży optycznej

Oferujemy
Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i stabilne zatrudnienie

  • comiesięczny dodatek stażowy

  • premie uzależnioną od wyników pracy

  • wszystkie narzędzia pracy dobrego handlowca (laptop, telefon, auto służbowe, specjalistyczne narzędzia pracy)

  • pracę w dynamicznej firmie o wieloletniej ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenia i programy rozwojowe

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy z zakresu optyki okularowej

  • dofinansowania do okularów oraz wysokie zniżki na okulary dla członków rodzin

  • politykę rabatową na produkty SZAJNA