Nazwa pracodawcy:
Erontrans Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255641pra

Miejsce pracy:
Polska, Pruszcz Gdański
województwo: pomorskie

Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Opis stanowiska
Do Twoich zadań należeć będzie:

  • wspieranie procesów logistycznych (m.in. obsługa wózka widłowego)

  • załadunek i rozładunek towarów

  • bieżące prace magazynowe

  • wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy magazynu

Wymagania
Od Kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania

  • dyspozycyjności (praca zmianowa oraz w weekendy)

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę zmianową w godzinach 6.00 – 14.00; 14.00 - 22.00

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników

  • możliwość dalszego rozwoju w ramach prężnie rozwijającej się organizacji

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym